• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 


 

Sayın Üyelerimiz, Değerli İş Arkadaşlarım,

Sizlere verdiğimiz hizmetlerin kalitesini arttırmak için geldiğimiz günden beri uğraş içerisindeyiz. Uğraşlarımızı faaliyet raporu olarak sizler için kitaplaştırdık ve en kısa zamanda sizlere ulaştıracağız.

          Değişen çağ ve teknoloji ile beraber ihtiyaçlar da sürekli olarak değişmektedir. Bu açıdan önceki sitemizin ihtiyaçları karşılama kapasitesi zayıflamıştı. Kapasiteyi arttırmak, çağa ayak uydurmak, daha kolay kullanım sağlamak ve hem görsel hem de işlevsel olarak daha iyi bir site yapmak için kollarımızı sıvadık. Şu an kullanmakta olduğunuz site bu amaçlar çerçevesinde düzenlenmiştir.

          Çağın gereklerine yönelik olarak odamızın genel yapısında da değişiklikler gerçekleşti. Personel kalitesi, ihtiyaçlar çerçevesinde arttırılmıştır. Artık odamızda yabancı dil bilen personel sayısı üçe çıkmıştır. Tüm personellerimiz teknoloji ile iç içe olarak sizlere daha iyi hizmetler sunabilmektedir. Aynı zamanda çevremize açıldık ve yakınımızda bulunan tüm oda ve borsalarla iletişim içinde işbirliği esaslı hareket eder hale geldik.

         Özetlemek gerekirse, biraz önce de belirttiğim gibi çağ, teknoloji ve ihtiyaçlar birbirleriyle bağlantılı olarak sürekli değişim halindedir. Dolayısıyla sitemiz de odamızın yapısı da bu üç etkene bağlı olarak değişecektir. Sitemizi daha da işlevsel hale getirmek için planlarımız mevcuttur.

          Ayrıca bundan böyle bu köşeden sizlere, aylık olarak değerlendirmeler yaparak odamızın ve ilçemizin genel görünümünün haritasını Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nın gözüyle, aktarmaya çalışacağım.

          Tüm üyelerimize işlerinde hayırlar ve bol kazanç dilerim.

          Saygılarımla,

          Ercan İhtiyar,

          Yönetim Kurulu Başkanı

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr