• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 


 

Sayın Üyelerimiz, Değerli İş Arkadaşlarım,

Sizlere verdiğimiz hizmetlerin kalitesini arttırmak için geldiğimiz günden beri uğraş içerisindeyiz. Uğraşlarımızı faaliyet raporu olarak sizler için kitaplaştırdık ve en kısa zamanda sizlere ulaştıracağız.

          Değişen çağ ve teknoloji ile beraber ihtiyaçlar da sürekli olarak değişmektedir. Bu açıdan önceki sitemizin ihtiyaçları karşılama kapasitesi zayıflamıştı. Kapasiteyi arttırmak, çağa ayak uydurmak, daha kolay kullanım sağlamak ve hem görsel hem de işlevsel olarak daha iyi bir site yapmak için kollarımızı sıvadık. Şu an kullanmakta olduğunuz site bu amaçlar çerçevesinde düzenlenmiştir.

          Çağın gereklerine yönelik olarak odamızın genel yapısında da değişiklikler gerçekleşti. Personel kalitesi, ihtiyaçlar çerçevesinde arttırılmıştır. Artık odamızda yabancı dil bilen personel sayısı üçe çıkmıştır. Tüm personellerimiz teknoloji ile iç içe olarak sizlere daha iyi hizmetler sunabilmektedir. Aynı zamanda çevremize açıldık ve yakınımızda bulunan tüm oda ve borsalarla iletişim içinde işbirliği esaslı hareket eder hale geldik.

         Özetlemek gerekirse, biraz önce de belirttiğim gibi çağ, teknoloji ve ihtiyaçlar birbirleriyle bağlantılı olarak sürekli değişim halindedir. Dolayısıyla sitemiz de odamızın yapısı da bu üç etkene bağlı olarak değişecektir. Sitemizi daha da işlevsel hale getirmek için planlarımız mevcuttur.

          Ayrıca bundan böyle bu köşeden sizlere, aylık olarak değerlendirmeler yaparak odamızın ve ilçemizin genel görünümünün haritasını Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nın gözüyle, aktarmaya çalışacağım.

          Tüm üyelerimize işlerinde hayırlar ve bol kazanç dilerim.

          Saygılarımla,

          Ercan İhtiyar,

          Yönetim Kurulu Başkanı