• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Edirne Valiliği İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü’nden odamıza gelen ilgili yazıda;

“Bakanlığımız Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğünce; Kamu- Üniversite- Sanayi arasında işbirliği ve etkileşimin sağlanması, paydaşların tek bir nokta üzerinden Ar-Ge Fonlarına, araştırmacılara, yatırımcılara ve bilgi kaynaklarına erişimi amacıyla hazırlanan “ Kamu- Üniversite- Sanayi İşbirliği Portalı( KÜSİP)” 2017 yılı başında kullanıma açılmıştır.

KÜSİP, son kullanıcılar için özel tasarlanmış ara yüzleri ile tek bir nokta üzerinden tüm içeriğe aynı anda ulaşılabilmesine imkân veren etkileşimli bir portaldır.

www.kusip.gov.tr web adresinde yer alan portal sayfasından “kaydol” butonu tıklanarak, Üniversiteler, Kamu Kurumları, İl Müdürlükleri, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Firmalar, Sanayi ve Ticaret Odaları Sivil Topum Kuruluşları ve KOBİ’ler “Kurum” olarak, akademisyen, girişimci ve diğer kullanıcılar ise “Araştırmacı” olarak Portal’ a kayıt olabilmekte, kayıt işlemini tamamladıktan sonra her kullanıcı kendi oluşturduğu “kullanıcı adı” ve “parola” ile sisteme giriş yapabilmektedir.

KÜSİP ile ilgili olarak Bakanlığımız KÜSİP Koordinatörü Recep UZUNGİL’ in sunumu ile 14 Kasım 2017 Salı Günü Saat 14:00’ de Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi, Senato Toplantı Salonunda KÜSİP Tanıtım Toplantısı ve Uygulamalı Eğitimi yapılacaktır.

Üyelerimize önemle duyurulur.

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr