• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

KOBİ’lerin daha hızlı, daha kolay ve daha az belgeyle desteklere başvuru yapabilmesi için KOSGEB hizmetlerini elektronik ortama taşıdı.

Bürokrasinin azaltılması ve mevzuatın sadeleştirilmesi (BAMS) kapsamında KOBİ’lerin daha hızlı, daha kolay ve daha az belgeyle desteklerimize başvuru yapabilmesi için KOSGEB tarafından KOBİ hizmetlerin tümü e-Hizmetler sayfamızdan verilmeye başlandı. Elektronik ortamda sunulan hizmetlerimize 22.02.2018 tarihinden itibaren e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden giriş yapılmaktadır.

KOSGEB Hizmetlerine aşağıdaki şekilde başvurulacaktır;

1-Gerçek şahıslar ve gerçek şahıs işletmeleri, e-devlet şifresi ile tüm KOSGEB e-hizmetlerine başvurulabilecektir.

2-Tüzel Kişi İşletmelerinin (LTD, A.Ş. vb. işletmeler), KOSGEB e-hizmetlerine başvurularını Merkezi Sicil Kayıt Sisteminde (MERSİS) kayıtlı işletme temsilcileri ile yapabilecektir. MERSİS sisteminde kayıtlı temsilci bilgisi;

a) E-Devlet üzerinden giriş yapan kişi işletmeyi münferiden temsile yetkili kişi ise bu kişi ise bu kişi tüm KOSGEB e-hizmetlerine başvurulabilecektir.

b) İşletmenin münferiden temsilcisi yok ise, e-devlet üzerinden giriş yapan kişi KOSGEB tarafındaki işlemleri yürütmek üzere noterden aldığı vekalet belgesini tarayarak sisteme yüklemesi gerekmektedir. Bu vekalet içerisinde vekalet veren ve alan kişilerin kimlik bilgileri yanında cep telefonu ve elektronik posta adresleri de yer almalıdır. KOSGEB tarafından elektronik ortamda bu vekalet kontrol edildikten sonra vekalet verilen kişi tüm KOSGEB e-hizmetlerine vekalet aldığı işletme adına başvuru yapabilecektir.

3- Meslek kuruluşları için e-devlet üzerinden giriş yapan kişi, KOSGEB tarafındaki işlemleri yürütmek üzere noterden aldığı vekalet belgesini tarayarak sisteme yüklemelidir. Bu vekalet içerisinde vekalet veren kuruluşun telefon ve elektronik posta bilgileri ile vekalet alan kişinin kimlik bilgileri yanında cep telefonu ve elektronik posta adresi de yer almalıdır. KOSGEB tarafından elektronik ortamda bu vekalet kontrol edildikten sonra vekalet verilen kişi tüm KOSGEB e-hizmetlerine vekalet aldığı işletme adına başvuru yapabilecektir.

 55ea7775f018fbb8f881d109

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr