• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Sayın Üyemiz,

 

Dışişleri Bakanlığının yazısına istinaden TOBB’dan alınan 27.06.2018 tarih ve 9836 sayılı yazıda Libya Genç İşadamları Derneği'nin Trablus Büyükelçiliğimize ilettiği mektupta özetle, Türk ve Libya özel sektörlerinin işbirliklerini ilerletmeleri ve ticari ilişkiler kurmaya teşvik edilmeleri amacıyla, 7-8 Temmuz 2018 tarihlerinde Trablus'taki El-Waddan Otel'de “Birlikte Temas Ediyoruz; Birlikte İnşa Ediyoruz” temasıyla Libya-Türkiye Ekonomi Forumu düzenleneceği bildirilmekte; etkinliğin giyim, dokuma ayakkabı ve çanta mobilya ve dekorasyon, eğitim, doldurma ve paketleme, turizm, yapı malzemeleri ve yapı onarımı, gıda ile tanıtım ve reklam gibi sektörlerde faaliyet gösteren Türk girişimciler ile Libya özel sektörünü bir araya getirmeyi amaçladığı bildirilmektedir.

 

Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Libya Business Forum ile (Tel: +218 94 407 00 20 / +218 94 407 00 30

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. iletişime geçmeleri gerekmektedir.

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr