• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

SAYIN ÜYEMİZ

İlgi: ICC Türkiye Milli Komitesi’nin 13.08.2018 tarihli e-postası

İlgi kayıtlı e-postada, Wolters Kluwer tarafından “Türkiye ve Orta Doğu: 5’inci Uluslararası Tahkim Zirvesi” 27 Eylül 2018 tarihinde İstanbul Intercontinental Otel’de gerçekleştirilecektir. Avrupa, Orta Doğu ve Asya’dan çok sayıda avukat, kurum avukatı ve tahkim uzmanının katılımı beklenen söz konusu Zirve, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ICC Türkiye Milli Komitesi tarafından desteklenmektedir. Hukuk büroları dışındaki kurum ve kuruluşların hukuk müşavirleri söz konusu Zirveye ücretsiz katılabileceklerdir.

“Türkiye ve Orta Doğu: 5. Uluslararası Tahkim Zirvesi” programı ve kayıt işlemleri ile ilgili detaylı bilgilere ekte sunulan broşürden ulaşabilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ek: Broşür (27 Eylül 2018)

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr