• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda; 08-11 Ocak 2019 tarihlerinde Las Vegas, Nevada’da Consumer Electronics Show (CES) Fuarının düzenleneceği ve fuar çerçevesinde; Eşleştirme Organizasyonu - Ücretsiz Fuar Giriş Bileti - Amarikalı firmalar ile toplantı yapılabilecek “International Trade Center” (ITC) kullanımı - Uluslararası katılımcılar için düzenlenecek “International Reception”’a katılım  - Ve üst düzey görüşmelerin ABD Ticaret Müsteşarlığınca sağlanacak hizmetler olduğu ifade edilmektedir.

Anılan yazının devamında; fuara ek olarak Los Angeles, Silicon Beahc Ziyareti Programı ile  eyalette yer alan en büyük kuluçka merkezini ziyaret – Los Angeles Kalkınma Ajansıyla Görüşme ve yatırım, teşvikler, ABD’ de firma kurulumu konularında bilgi edinme – Teknoloji, üretim ve lojistik uzmanlarıyla bir araya gelip detaylı bilgi edinme – Teknoloji kümelenmesinde yer alan firmalarla birebir görüşmeler yapılacağı belirtilmektedir.

CES fuarının ürün kategorileri : 5G/IOT ( Nesnelerin İnterneti ), Akıllı Şehirler/Sürdürülebilirlik, Arttırılmış Gerçeklik, Oyun Sektörü, İçerik tasarım/dağıtım ve online eğlence sektörü, Digital pazarlama ve reklam/müzik, Blockchain Teknolojisi/Cryptocurrency, Sağlık Teknolojileri/Digital Sağlık, Giyilebilir Teknolojiler/Fitness-Spor Teknolojisi, Giyilebilir Cihaz ve Hizmetler, 3D Baskı, Aksesuarlar, Audio, İletişim Alt Yapısı, Bilgisayar Donanım/Yazılım/Hizmetler, Digital Görüntüleme/Fotoğraf, Elektronik Oyunlar, İnternet Hizmetleri, Online Medya, Robotlar, Otonom Araçlar, Sensörler, Start-up şirketler, Yatırımcılar, Araç Teknolojisi, Video, Kitlesel Fonloma/Kaynak Sağlama, Siber Güvenlik, Nanoteknoloji, Dronlar ve Yapay Zeka olup; detaylı bilgi ve kayıt için ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için :

Gökçe Tuncer, ABD Ticaret Müsteşarlığı-İSTANBUL
Tel: 90 212 335 91 33
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Sayfaları:
https://www.builtinla.com/2018/02/07/why-tech-employees-chose-la
https://www.builtinla.com/2018/03/26/silicon-beach-guide-tech-scene
https://represent.la/
https://www.kauffman.org/kauffman-index/reporting/-/media/9f685e8c214248f0884fa21416f6b03e.ashx

CES Web sitesi : https://www.techradar.com/news/ces-2018

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr