• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınan yazıda, Türk Eczacılar Birliği tarafından, Mesleki Yeterlilik Kurumu ile imzalanan işbirliği protokolü kapsamında;

-Eczane Teknik Hizmetleri Elemanı (Seviye 5)

-Eczane Destek Hizmetleri Elemanı (Seviye 3)

mesleklerinde taslak ulusal meslek standartları hazırlanmıştır. Söz konusu taslaklara http://ftpteb.tebeczane.net/teb/Eczane_Teknik_Hizmetleri_Elemanı(Seviye5).pdf vehttp://ftpteb.tebeczane.net/teb/Eczane_Destek_Hizmetleri_Elemanı(Seviye3).pdf adreslerinden ulaşılabilmekte olup, taslaklara ilişkin görüş talep edilmiştir.

Konu ile ilgili bilgi edinilmesi ve bahse konu taslak standartlarının incelenerek, varsa görüşlerinizin http://ftpteb.tebeczane.net/teb/GorusveDegerlendirmeFormu_UMS.docadresinde yer alan ilgili "Görüş ve Değerlendirme Formu" doldurulmak suretiyle, Türk Eczacılar Birliği ve TOBB'a iletilmek üzere, en geç 20 Aralık 2018 tarihine kadar odamız resmi mail adresine Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. gönderilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla.

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr