• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınan yazıda, Türk Eczacılar Birliği tarafından, Mesleki Yeterlilik Kurumu ile imzalanan işbirliği protokolü kapsamında;

-Eczane Teknik Hizmetleri Elemanı (Seviye 5)

-Eczane Destek Hizmetleri Elemanı (Seviye 3)

mesleklerinde taslak ulusal meslek standartları hazırlanmıştır. Söz konusu taslaklara http://ftpteb.tebeczane.net/teb/Eczane_Teknik_Hizmetleri_Elemanı(Seviye5).pdf vehttp://ftpteb.tebeczane.net/teb/Eczane_Destek_Hizmetleri_Elemanı(Seviye3).pdf adreslerinden ulaşılabilmekte olup, taslaklara ilişkin görüş talep edilmiştir.

Konu ile ilgili bilgi edinilmesi ve bahse konu taslak standartlarının incelenerek, varsa görüşlerinizin http://ftpteb.tebeczane.net/teb/GorusveDegerlendirmeFormu_UMS.docadresinde yer alan ilgili "Görüş ve Değerlendirme Formu" doldurulmak suretiyle, Türk Eczacılar Birliği ve TOBB'a iletilmek üzere, en geç 20 Aralık 2018 tarihine kadar odamız resmi mail adresine Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. gönderilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla.