• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Sayın Üyemiz,

Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu tarafından "Teknoloji Alanlarının Önceliklendirilmesi" amacıyla bir çalışma yürütülmektedir.

Bu çalışma kapsamında nitel ve nicel analizlerle belirlenen kritik/öncü teknoloji alanlarının ekonomik etkilerinin ortaya konması çalışmalarında kullanılmak üzere  bir analiz çalışması başlatılmıştır. Söz konusu çalışma, internet üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilen bu ilişkilendirilme anketi aracılığıyla, 27 teknoloji alanında yürütülmektedir.

Kritik teknolojilerin ekonomik değer/etkilerinin doğru ve güvenilir şekilde ölçülebilmesi, veriye dayalı olarak mevcut durum tespitlerinin yapılabilmesi ve bu sayede geleceğe dair adımların atılması süreçlerinin etkin şekilde yürütülmesi açısından bu ankete vereceğiniz katkı son derece önemli görülmektedir.

Söz konusu ankete katkınızı 30 Haziran 2019 tarihi saat 18.00'e kadar aşağıdaki bağlantı aracılığıyla vermenizden mutluluk duyacağız.

https://anket.tubitak.gov.tr/index.php?sid=66451&lang=tr