• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

 

09.01.1981 -29.11.1981 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU 

BAŞKAN NURİ RAVALI
BAŞKAN VEKİLİ SAKIP ŞAR
ÜYE EROL GÖKSEL
ÜYE AHMET AKGÜNAY
ÜYE HÜSEYİN KOLANLARLI

 

30.11.1981-05.03.1984 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN  NURİ RAVALI
 BAŞKAN VEKİLİ   SAKIP ŞAR
 ÜYE   AHMET AKGÜNAY
 ÜYE   İBRAHİM DİRKEN
 ÜYE   İBRAHİM MANGA

 

06.03.1984-09.03.1986 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN  SAKIP ŞAR
 BAŞKAN VEKİLİ   SÜMER ELÇİN (06.03.1984-10.07.1984)
 BAŞKAN VEKİLİ   İBRAHİM DİRKEN (11.07.1984-
 ÜYE  ARİF HASKIRIM
 ÜYE  HASAN ŞEN
 ÜYE  CELAL ENGİN (11.07.1984-

 

10.03.1986-24.11.1987 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN   SAKIP ŞAR
 BAŞKAN VEKİLİ   İBRAHİM DİRKEN
 ÜYE   ARİF HASKIRIM
 ÜYE   MEHMET KUTSİ ÖZABACI
 ÜYE   HASAN ŞEN

 

25.11.1987-29.03.1992 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN  SAKIP ŞAR
 BAŞKAN VEKİLİ     AHMET AKGÜNAY
 ÜYE    ARİF HASKIRIM
 ÜYE    OSMAN KALYONCU
 ÜYE    İBRAHİM AKALIN

 

30.03.1992-04.12.1995 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN  HÜSEYİN HALİL YAĞCI
 BAŞKAN VEKİLİ     İBRAHİM AKALIN
 ÜYE      ARİF HASKIRIM
 ÜYE      MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE      KENAN DURAN

 

05.12.1995-16.11.1997 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN   HÜSEYİN HALİL YAĞCI
 BAŞKAN VEKİLİ   İBRAHİM AKALIN
 ÜYE   CEMAL ÇOLAK
 ÜYE   MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE   MUHARREM TOROSLU (05.12.1995-03.03.1997)
 ÜYE   NEŞET ÖMER SAYGI (04.03.1997-

 

17.11.1997- 01.12.1999 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN   HÜSEYİN HALİL YAĞCI
 BAŞKAN VEKİLİ   İBRAHİM AKALIN
 ÜYE   MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE   CEMAL ÇOLAK
 ÜYE   MEHMET CANBAZ

 

02.12.1999-25.10.2001 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN    İBRAHİM AKALIN
 BAŞKAN YARDIMCISI    MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE     BURHAN ŞENUZ
 ÜYE     RECEP BİLGİN
 ÜYE     ERCAN İHTİYAR

 

25.10.2001-29.03.2005 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN   İBRAHİM AKALIN
 BAŞKAN YARDIMCISI   MAHMUT HAMİT ENGİN (25.10.2001-07.02.2005)
 ÜYE  ERCAN ÇOBANOĞLU (25.10.2001-05.08.2004)
 ÜYE  SALİH ZEKİ YAZICIOĞLU
 ÜYE  ERHAN ÖZDİMETOKALI
 ÜYE  BURHAN ŞENUZ (06.07.2004-29.03.2005)
 ÜYE  ADNAN ÖZÇETİN (08.02.2005-29.03.2005)

 

30.03.2005-05.02.2009 TARİHLERİ ARASI YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN    İBRAHİM AKALIN
 BAŞKAN YARDIMCISI   ERCAN İHTİYAR
 BAŞKAN YARDIMCISI   KENAN AYTİN
 ÜYE    CEMAL ÇOLAK
 ÜYE    ALİ MÜŞFİK SÖZER
 ÜYE    HARUN ÜZREK
 ÜYE    ADNAN ÖZÇETİN (30.05.2005-14.07.2008)
 ÜYE    ERGUN ÖZBALKAN (15.07.2008-05.02.2009)

 

06.02.2009-11.05.2013 YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN    İBRAHİM AKALIN
 BAŞKAN YARDIMCISI   ERCAN İHTİYAR
 BAŞKAN YARDIMCISI  KENAN AYTİN
 SAYMAN ÜYE     HARUN ÜZREK
 ÜYE    RECEP BİLGİN     
 ÜYE    SELÇUK AKBULUT
 ÜYE    MUSTAFA OKUR

 

11.05.2013 YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN    ERCAN İHTİYAR
 BAŞKAN YARDIMCISI   YILMAZ CANBAZ
 BAŞKAN YARDIMCISI   MEHMET KALKANDELEN
 SAYMAN ÜYE    ERKAN BAKIR
 ÜYE   SALİH ZEKİ YAZICIOĞLU
 ÜYE   İHSAN AKINCI
 ÜYE   ŞERAFETTİN ÇAKIR

 

 

 

30.03.1992-05.12.1995 TARİHLERİ ARASI MECLİS ÜYELERİ

 BAŞKAN   SAKIP ŞAR (30.03.1992-09.05.1993)
 BAŞKAN  MEHMET KUTSİ ÖZABACI (10.05.1993- 
 BAŞKAN YARDIMCISI   MEHMET KUTSİ ÖZABACI (30.03.1992-09.05.1993)
 BAŞKAN YARDIMCISI   SAİM MANGA (10.05.1993-13.05.1994)
 ÜYE  YAKUP BUZCU (06.07.1994-
 ÜYE  HÜSEYİN HALİL YAĞCI
 ÜYE  İBRAHİM AKALIN
 ÜYE  ARİF HASKIRIM
 ÜYE  KENAN DURAN
 ÜYE  MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE  ZÜLFİKAR BAYSAL  (30.03.1992-21.06.1994)
 ÜYE  OSMAN KAYALAR  (30.03.1992–17.07.1995)
 ÜYE  REMZİ İGE (30.03.1992-23.12.1993)
 ÜYE  YAKUP BUZCU (23.12.1993-05.07.1994)
 ÜYE   ÖZCAN GÜNEY (14.05.1994-21.11.1994)
 ÜYE  ERCAN ÇOBANOĞLU (22.06.1994
 ÜYE  AHMET DOĞAN (22.11.1994-
 ÜYE  RAHMİ ATAŞ (24.07.1995-

  

06.12.1995-23.11.1997 TARİHLERİ ARASI MECLİS ÜYELERİ

 BAŞKAN   KADİR DALGIÇ
 BAŞKAN YARDIMCISI  EYYÜP KARDEŞ
 ÜYE   HÜSEYİN HALİL YAĞCI
 ÜYE   MEHMET KUTSİ ÖZABACI
 ÜYE   CEMAL ÇOLAK
 ÜYE   İBRAHİM AKALIN
 ÜYE   MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE   NEŞET ÖMER SAYGI
 ÜYE   MUHARREM TOROSLU (06.12.1995-19.03.1997)
 ÜYE   SELÇUK ATAÇ (06.12.1995-09.04.1997)
 ÜYE   MEHMET CANBAZ (20.03.1997
 ÜYE   ADNAN ÖZÇETİN (10.04.1997

 

24.11.1997- 18.11.1999 TARİHLERİ ARASI MECLİS ÜYELERİ

 BAŞKAN    MEHMET KUTSİ ÖZABACI
 BAŞKAN YARDIMCISI  EYYÜP KARDEŞ
 ÜYE  HÜSEYİN HALİL YAĞCI
 ÜYE  İBRAHİM AKALIN
 ÜYE  KADİR DALGIÇ
 ÜYE  MAHMUT HAMİT ENGİN
 ÜYE  CEMAL ÇOLAK
 ÜYE  NEŞET ÖMER SAYGI
 ÜYE  MEHMET CANBAZ
 ÜYE  ADNAN ÖZÇETİN

 

30.03.2005-08.02.2009 TARİHLERİ ARASI MECLİS ÜYELERİ

 BAŞKAN  BURHAN ŞENUZ
 BAŞKAN YARDIMCISI  ŞEVKET VARLI
 KATİP ÜYE  GÖKHAN MURAT ÖZÜNAL
 ÜYE   BÜLENT ADNAN KARAKAYA
 ÜYE   KADİR DALGIÇ
 ÜYE   RECEP BİLGİN
 ÜYE   ŞEREF DÖNMEZ
 ÜYE   RECEP NEDİM YAZICI
 ÜYE   HÜSEYİN AVNİ ERGÜN
 ÜYE   SALİH ZEKİ YAZICIOĞLU
 ÜYE   MUSTAFA DEDEOĞLU
 ÜYE   ERCAN BUZCU (30.03.2005-08.05.2007)
 ÜYE  MEHMET KUTSİ ÖZABACI (02.07.2007-04.02.2008
 ÜYE  RECEP AKÇİÇEK (03.03.2008-08.02.2009)
 ÜYE  İSMAİL BABAÇOĞLU (04.08.2008-08.02.2009)

 

08.02.2009-11.05.2013 TARİHLERİ ARASI MECLİS ÜYELERİ

 BAŞKAN     SALİH ZEKİ YAZICIOĞLU
 BAŞKAN YARDIMCISI   ŞEVKET VARLI
 KATİP ÜYE     MEHMET KALKANDELEN
 ÜYE  BURHAN ŞENUZ
 ÜYE  ŞEREF DÖNMEZ
 ÜYE  MEHMET CİHAN YILMAZ
 ÜYE  İHSAN AKINCI
 ÜYE  GÖKHAN ALFMAN
 ÜYE  GÖKHAN MURAT ÖZÜNAL
 ÜYE  ÖZCAN KAYALI
 ÜYE  GÜRAY İŞBAŞARAN
 ÜYE  FATİH NAR
 ÜYE  İSMAİL ŞENBAŞ

 

11.05.2013--- TARİHLERİ ARASI MECLİS ÜYELERİ

 BAŞKAN  İSMAİL ŞENBAŞ
 BAŞKAN YARDIMCISI  CEMAL ÇOLAK
 KATİP ÜYE   GÖKMEN ŞENUZ
 ÜYE  BÜLENT ADNAN KARAKAYA
 ÜYE  YAŞAR BERBER
 ÜYE  HARUN ÜZREK
 ÜYE  GÜRCAN ERDOĞAN
 ÜYE  GÜRAY ÖZTÜRK
 ÜYE  HAKKI TEZCAN
 ÜYE  SELMA İHTİYAR
 ÜYE  GÜRKAN İŞBAŞARAN
 ÜYE  HASAN ALİ ERKAN (11.06.2013)
 ÜYE  MUTLU ÇAĞIRTEKİN (10.09.2013)
 ÜYE  RECEP BİLGİN (11.05.2013-11.06.2013)
 ÜYE  YAKUP SELVİ (11.05.2013-10.09.2013)