• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

4 Ocak 2018  Perşembe Günü Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İHTİYAR, ilçemizdeki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Önce ilçemizle ilgili genel bir değerlendirme ile başlayan toplantıda, önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi.

                İlerleyen günlerde bankacılık, sigortacılık, kuyumculuk, beyaz eşya, mobilya vb gibi sektörlerin temsilcileri  ve devam eden birçok meslek kolunda faaliyet gösteren üyelerimize veya yetkililerine bir dizi toplantılar düzenleneceğini ifade eden İHTİYAR, Uzunköprü’ nün ekonomik durumunu, önümüzdeki dönemi içeren projeleri konuşmak, talepleri ve beklentileri alarak daha iyi analiz yapabilmek adına bu toplantıların faydalı olacağını cümlelerinde dile getirdi.

                Toplantı boyunca basınla çeşitli konularda genel bir analiz yapılarak, bundan sonraki günlerde devam edecek bu tip organizasyonların yapılış amacı İHTİYAR tarafından kendilerine bildirildi.  Ayrıca uzun bir süredir devam eden Çevreye Duyarlı Karma OSB projesinin hayata geçiyor olmasının, çeşitli meslek kolundan kişilerle istişare yapılarak süreç hakkında isteklerin ve beklentilerin alınıyor olmasının önemi vurgulandı.

                İHTİYAR, işleri çok aksatmadan bir an önce başlayacak olan birçok sektördeki kişilerle buluşmasının, ayrıntı verilerinin ve içeriğinin basın mensuplarıyla tekrar paylaşılacağını, ilk önce basındaki arkadaşlarla toplantı yaparak bu işe start verildiğini açıkladı.

WhatsApp Image 2018-01-04 at 13.37.49