• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

25 Ocak 2018 Perşembe günü ilçemizde uzun yıllar İstanbul Pasajında bulunan iş yerinde elektrik alanında hizmet veren İnanç TINMAZ, Anabacı Caddesi üzerinde kurmuş olduğu yeni işletmesinin açılışını bugün gerçekleştirdi.

Başkan İHTİYAR, konuşmasında “ Uzunköprü yeni bir ivme kazanıyor. Özellikle inşaat sektörünün gittikçe büyümesi ile birlikte açılan işletmemizin faydalı işler yapacağı kanaatindeyim. Bizlere düşen her zaman bu uygulamaları desteklemek. Her açılış ticari hayat için bir umuttur. Allah kar bereketi versin ve hepimiz için de hayırlı olsun” dedi ve açılış kurdelesını keserek işletme sahibini tebrik etti.

 

 

WhatsApp Image 2018-01-25 at 12.56.22

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr