• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası nedeniyle Vergi Dairesi Müdürü Mustafa KALA ve beraberindeki heyet, 27 Şubat Salı günü UTSO Başkanı Ercan İHTİYAR’ı makamında ziyaret etti.

Vergi Dairesi yöneticileri yaptıkları ziyarette Sivil Toplum kuruluşları, okullar, esnaflar ve kamu kurumlarını hafta nedeniyle ziyaret ederek vergi ödeme alışkanlığı kazandırılmasına yönelik çalışmalar yapacaklarını belirtti. Vergi Dairesi Müdürü KALA sivil toplum kuruluşları arasındaki iletişimin önemine değinerek, oda üyelerinin sorunlarına her zaman İdare olarak duyarlı olacaklarını, toplantılarda belirtilen beklenti ve önerilerin dikkate alınacağını belirterek, Başkan İHTİYAR’a bilgiler verdi.  

Düzenli vergi toplamanın önemine vurgu yapan KALA,“Uzunköprü halkı bu konuda çok duyarlı, vergisine sadık. Geçtiğimiz yılda da hiçbir sorun yaşamadık. Halkımızın vergi konusunda duyarlı olması ve vergi gelirlerinin düzenli olarak toplanması Ülkemizin her alanda büyümesi ve gelişmesinin en temel faktörüdür. Ticaret ve Sanayi Odası ve şahsınız olarak her zaman her türlü desteği bizlere verdiğiniz için teşekkür ederiz” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu ziyaret kapsamında, Oda Başkanı Ercan İHTİYAR da yaptıkları çalışmalardan bahsetti. İHTİYAR, Vergi Dairesi Müdürlüğü’nün nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, üyelere ve mükelleflere hizmet konusunda ortak amaç içinde olduklarını, verginin bir vatandaşlık borcu olduğunu ve kamu hizmetlerinin devamlılığı için hayati önem taşıdığını ifade etti.

İHTİYAR, Vergi Dairesi’nin UTSO için önemli bir paydaş olduğunu söyleyerek iki kurum arasındaki olumlu ilişkilerin Uzunköprü ekonomisinin en önemli aktörleri olan işletmelerimize yansıyacağını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İHTİYAR, UTSO olarak Vergi Haftası nedeniyle Vergi Dairesi çalışanlarının gününü kutladıklarını ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 IMG 1861

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr