• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) 2017-2018 Reformları Tanıtım Toplantısı Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde yer alan Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın reformlara ilişkin önemli açıklamalarda bulunduğu Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu toplantısına ilişkin değerlendirmede bulunan UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, hükümetin iş dünyasının önünü açmak için gayret gösterdiğini, yeniliklerin ekonomimizin gücüne güç katacağını ve ülkemizi bir cazibe merkezi yapacağını kaydetti.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından ana başlıkları açıklanan reformları iş dünyası olarak önemli bulduklarını ve yapılan çalışmalardan büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getiren Başkanımız İhtiyar, yatırımların ve girişimci sayısının çoğalması, katma değeri yüksek üretimin sağlanması ve istihdam rakamının artması için reform paketi kapsamında Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerlerine düşen her görevi büyük bir memnuniyetle yerine getireceklerini söyledi.

Programda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelen UTSO Başkanı Ercan İhtiyar yaptıkları görüşme neticesinde iki Bakanı da Uzunköprü’ye davette bulunarak ziyaret sözü aldı. Ayrıca Bakanlarımız Uzunköprü’ye selamlarını ilettiler.


pixiz-29-03-2018-10-19-24

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr