• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçimi 3 Nisan 2018 Salı günü Odamız Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.  İlçe Seçim Kurulu denetiminde gerçekleştirilen seçimlerde 420’ye yakın üye, 2018-2022 yıllarında Uzunköprü ticaret ve sanayisine yön verecek yönetim kadrosunu seçmek için saat 9:00 17:00 arasında sandık başına gitti. Toplam 7 grupta gerçekleşen ve 18 meclis üyesinin seçildiği komite seçimlerinde 3 grupta seçime tek liste ile girilirken, 4 grupta ise iki liste yarıştı.

Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçiminin ardından seçimlerde geçici sonuçlara ilişkin listeler ilan edildi. UTSO’da resmi itiraz sürelerinin tamamlanmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçilecek.

Meslek Komite Seçimleri Geçici Sonuçları şu şekilde oluştu;

1. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Sınırlı Sorumlu Balabanköy Sulama Kooperatifi, Celal Gürer- Gürer Tarım Ürünleri Pazarlama, Ahmet Teksöz – Teksöz Tarım.

2. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Ahmet Kuruçay, ES TO İhtiyaroğlu Grubu mobilya inşaat Sanayi Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.

3. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Aydın Gıda Ve Temizlik Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Gökhan Aslan- Aslanlar Ticaret.

4. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Tahsin Haskırım, Hüsamettin Çotra, Teknosan Elektro Market.

5. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Koşaroğlu Uluslararası Nakliyat, İhracat, İthalat, Ticaret ve Sanayi, Şerafettin Çakır, İrfan Çel.

6. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Şenbaş Gıda Madencilik Tarım Ürünleri, Şenuz Madencilik Sanayi Ticaret Ltd. Şti., Akıncılar Mermer İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

7. Meslek Grubu Meslek Komitesi Meclis Asil Üyeliklerine; Ercan İhtiyar, Meriç Özel Eğitim ve Öğretim Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası yeni dönem Meclis’ini oluşturan Meclis Üyeleri, seçmen sorumluluklarını yerine getirerek oy kullanmaya gelen ve tebriklerini ileten tüm üyelere teşekkürlerini ilettiler.
utso

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr