• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) yeni meclis ve yönetim kurulu başkanları yapılan seçimle belirlendi. UTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına Ercan İHTİYAR,  Meclis Başkanlığı görevine İsmail ŞENBAŞ seçildi.

UTSO 10 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerin ardından 7 farklı meslek grubunda meclise giren 18 meclis üyesi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

UTSO Konferans salonunda düzenlenen toplantıda, 2018-2022 yılları arasında görev yapacak meclis başkanı, meclis divanı, yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, TOBB genel kurul delegeleri seçimle belirlendi.

18 meclis üyesinin oy kullandığı ve tek liste halinde gidilen seçim sonucunda, Meclis Başkanlığına İsmail ŞENBAŞ, Yönetim Kurulu Başkanlığına Ercan İHTİYAR seçildi.

Meclis Divanı, Yönetim Kurulu, TOBB Delegeleri geçici seçim sonuçları şu isimlerden oluştu:

MECLİS BAŞKANI, MECLİS BAŞKAN YARDIMCILARI ve KATİP ÜYE

İsmail ŞENBAŞ Meclis Başkanı, Güray ÖZTÜRK Meclis Başkan Yardımcısı, Celal GÜRER Meclis Katip Üye.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Ercan İHTİYAR Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şerafettin ÇAKIR, Yönetim Kurulu Sayman Üyeliğine İhsan AKINCI, Yönetim Kurulu Üyeleri: Gökmen ŞENUZ, Gökhan ASLAN.

TOBB GENEL KURUL DELEGESİ ASİL ÜYELERİ

Cavit KOŞAR.

Yönetim Kurulu Başkanlığına oyların tümünü alıp güven tazeleyerek gelen Ercan İHTİYAR seçim sonrası yaptığı açıklamada; “Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Hepimizin burada olmasının sebebi birlik ve beraberlik içerisinde Odamızı yönetip yürütmek, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odamıza faydalı olabilmek. Yeni bir döneme girdik aramıza yeni katılan meclis üyelerimiz ve yönetim kademesinde ilk kez görev alacak arkadaşlarımız var, hepsine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hepsinin odamızı hakkıyla temsil edeceklerine ve bir adım daha ileri taşımak için çaba harcayacaklarına yürekten inanıyorum. Bizler UTSO çatısı altında büyük bir aileyiz. Hep birlikte hizmetlerimizi kaldığımız yerden en hızlı şekilde yapmaya devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

küçültülmüş

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr