• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Teknolojiyi yakından takip eden Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için mobil uygulama hizmeti geliştirdi. IOS ya da Android işletim sistemli mobil cihazınızdan tüm Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası işlemlerine erişmek artık çok daha kolay!

Odamız, daha kaliteli hizmet vermek, teknolojinin getirdiği yenilik ve imkânları üyelerimizin tanınırlığını en etkin şekilde arttırmak için akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir mobil uygulama geliştirdi. Üyelerimiz bu sayede IOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarında Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’ nın mobil uygulamalarını kullanabilecek. Akıllı Cep Telefonları ya da Tabletlere uygulama marketlerinden kolayca yükleme yapılabilen uygulamamız ile Odamızın duyuruları, çalışma konuları, faaliyetleri, iletişim bilgileri vb. tüm içeriğe hızlı bir şekilde ulaşılabilecek ve bildirimler ile üyelerimiz odamızın gündemini anlık takip edilebilecektir.

Siz değerli üyelerimize daha etkin hizmet verebilmek adına yayınına başladığımız "Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Mobil Uygulaması" nıyüklemek için yapmanız gereken tek şey, cihazınızın işletim sistemine uygun olan linke tıklamak! İphone ve ipad için Apple Store'dan, Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet bilgisayarlar için ise Google Play'den, ücretsiz olarak indirebilir Odamıza her yerden erişebilirsiniz.

kucuk

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr