• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

                Uzunköprü Çevreye Duyarlı Karma Organize ve Sanayi Bölgesi (OSB) YÖNETİM KURULU TOPLANTIS, Edirne Valisi Günay Özdemir Başkanlığı’nda 18 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Edirne Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantıya Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan İhtiyar, UTSO Meclis Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Şenbaş, Yönetim kurulu üyeleri ve Özel İdare Genel Sekreteri katılım sağladı.

                Toplantıda OSB’de devam eden çalışmalarla ilgili Nisan – Mayıs – Haziran – Temmuz 2018 Faaliyet Raporu sunularak, yapılan işler ve devam eden süreçler hakkında Başkan İhtiyar Yönetim kurulunu bilgilendirdi ve yapılması gerekli işlemleri aktardı. Toplantıda gündemde yer alan maddeler de görüşüldü. Buna göre; bölgede jeolojik ve jeoteknik etüd yaptırıldığı, İl Gıda, Tarım ve Haycancılık Müdürlüğü’ne toplulaştırma yapılırken hazine arazilerinin OSB’ye bitişik olarak toplulaştırılması hakkında dilekçe verildiği, Uzunköprü’ye bağlanacak doğalgaz hattını OSB’nin kullanabilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması için atılan adımlar ve 1/25.000 ve 1/100.000 ölçekli paftalara OSB alanı işlenmesi için evrakların Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü denetiminden geçerek Bakanlıkta incelenmesinin devam ettiği bilgileri paylaşıldı.

                Başkan İhtiyar OSB ile ilgili kamuoyundan talepler geldiğini, birkaç mahallede kahvehanelerde OSB bilgilendirilme toplantıları düzenlenmesi ve şehrin belli noktalarına tanıtım materyalleri konulmasının talep edildiğini, belirtti.

               Başkan İhtiyar, OSB KONUSUNDA geniş katılımlı bir BİLGİLENDİRME TOPLANTISI yapmayı önerdi. Edirne Valisi ÖZDEMİR' i Uzunköprü ye davet etti.

                Toplantı görüş ve önerilerin sunulması ile son buldu.

 

 

37284599 2123756977944576 572774437707841536 n

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr