• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

10 Ağustos 2018 Cuma günü, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Odamıza kayıtlı 5. Meslek grubunda faaliyet göstermekte olan Dramalılar Mobilya Mağazası'nın açılışına katıldı. Gerçekleşen açılış törenine Başkan Ercan İHTİYAR'ın yanı sıra Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İŞBİLEN çarşı esnafı ile çok sayıda davetli katıldı.

Başkan İHTİYAR açılış konuşmasında; “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızın sahiplerine, çalışanlarına, halkımıza ve Uzunköprü’müze hayırlı olmasını diliyor, bol ve bereketli kazançlar diliyorum. “

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi ve ziyaretçiler yeni mobilya mağazasını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

IMG 4845

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr