• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

            Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, 14 Ağustos 2018 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde (TOBB), TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Teşrifleri ile düzenlenen Marmara Bölge İstişare Toplantısına katıldı.

            Toplantıya katılan bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları hakkında sunum yapılırken, ekonomideki son gelişmelerin değerlendirilmesi yapıldı. ​Özellikle son 6 ayda gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların üyeleri için yapılan çalışmaların iyi anlatılması gerektiğinin üzerinde durdu. Ülkemizin  zor günlerden geçtiğine de  vurgu yapan Hisarcıklıoğlu, bu zor günlerin birlik ve beraberliğimizi muhafaza  ederek atlatılacağına inandığını söyledi.

            Toplantıda TEPAV sunum gerçekleştirdi. Oda/Borsa Başkanları ile yapılan istişarede ilk sözü alan oda başkanımız Ercan İhtiyar, ekonomik konjonktür ve şehrimizde yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Başkan İhtiyar toplantı sonrası Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile de görüşme fırsatı yakaladı.

            Marmara Bölgesi’nde yer alan başkanların katılımlarıyla çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, “Marmara Bölgesi Toplantısı yoğun bir katılım ile son derece faydalı bir şekilde geçti. Gerçekleşen toplantıda hazırlanmış olan sunum ile TOBB’un son çalışmaları hakkında  detaylı bilgi sahibi olduk. TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu’ndan ekonomi ile ilgili can alıcı görüşlerini dinledik. Bunları üyelerimizle de paylaşacağız’ diye konuştu.

Dkk7LSxX4AUYSIc

kucuker

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr