• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesi kaymakamlığına atanan Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız UTSO’ya randevu alarak veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette UTSO Başkanı Ercan İhtiyar ve Meclis Üyelerimiz Kaymakam Yıldız’ı ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette UTSO Başkanı Ercan İhtiyar Kaymakam Kemal Yıldız’a  yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, “Sayın kaymakamımız ile görev süresi boyunca istişare içerisinde çalıştık. Kendisinin yeni görev yeri olan Şarköy ilçesine de değer katacağından eminim. Kaymakamımıza, ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Başkan İhtiyar’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız ise, Uzunköprü‘nün kendisinde hep özel bir yer olarak kalacağını ifade etti.

IMG 4884

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr