• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

       3.Uzunköprü Kültür, Sanat ve Tarım Festivali kapsamında Odamız tarafından festival süresince ticari hayatın canlanmasına katkı sağlamak amacıyla “İNDİRİM GÜNLERİ” etkinliği düzenleniyor.

       20-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek festival kapsamında Odamız tarafından hazırlatılan indirim günleri afişleri, etkinliğine katılmayı kabul eden firmaların vitrinlerinde yer alacak. Etkinliğe katılmayı kabul edip taciri hayatın gelişmesine katkı sağlayan işletmelere ilçe ekonomisine sağladıkları katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

       Etkinlik ile ilgili açıklamalarda bulunan UTSO (Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar: “Asıl amacımız esnafımızın ayakta olduğunu göstermektir. Esnafımız her zaman ayakta durmalı. Buradaki hedefimiz alışveriş tutkunlarının memnuniyetini arttırmak hem de esnafımıza ekonomik anlamda önemli bir katkı sağlamaktır. Bu kapsamda festivalimiz süresince özel indirimler yapılacak. Tüm Uzunköprü halkını çarşıya ve festival alanına bekliyoruz. Bu konuda etkinliğimize destek olan Uzunköprümüz için elini taşın altına koyan tüm ticari işlemelerimize teşekkür ediyoruz. Gerçekleştirilen bu etkinlik ile UTSO yönetimi olarak esnafımıza nasıl katkı sağlayabiliriz, bu kriz ortamında ekonomimizi nasıl canlandırabiliriz, ilçemiz ekonomisini nasıl daha iyi bir noktaya götürebiliriz şeklindeki bir düşünce ile Uzunköprü festivaline esnafımız ile 3 yıldır destek olmaktayız. Esnafımızın ekonomik şartlarının daha iyi olması en büyük arzumuzdur. UTSO olarak, üyelerimize sahip çıkmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu tip çalışmaları sürdüreceğiz. Esnaflarımız ve hemşerilerimiz güzel bir organizasyon ile festival süresince keyifli ve kazançlı bir hafta geçirecek” dedi.

       Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ‘İNDİRİM GÜNLERİ’ etkinliğinde yer alan firmaların isimleri şöyle:toplu

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr