• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

            Odamız ilçemizin nitelikli dış ticaret elemanı ihtiyacının karşılanması, mevcut dış ticaret çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi, dış ticaret operasyon ve pazarlama konularında yetkinliklerinin arttırılması amacıyla, İşletmelerin dış ticaret yönetimi departmanlarında çalışan veya bu alanda kariyer hedefleyen bireylere ve dış ticaret alanında temel bilgi seviyesini artırmak isteyenlere yönelik 31 Ekim 2018 tarihinde saat 14.00’da Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda Cesur Sekmez’in anlatımı ile sertifikalı “Dış Ticaret Eğitimi” düzenledi. Başkan İhtiyar, Uzunköprü’nün dış ticarette istenilen düzeye getirilebilmesi için dış ticaret eğitimlerinin büyük önem taşıdığına inandığını belirtti.

            Yoğun katılım ile gerçekleşen toplantı sonrası katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Toplu fotoğraf çekilmesinin ardından toplantı sona erdi.

IMG 5928

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr