• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 


26 Kasım 2018 tarihinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Uzunköprü Karma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ercan İhtiyar, Genel Sekreter Vekili Hasan Küçükkaptan ve UTSO’nun OSB Müteşebbis Heyetinden randevuya katılmaya uygun olan; Yaşar Berber, Şerafettin Çakır, İhsan Akıncı ve Gökmen Şenuz ile birlikte, Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Edirne Valiliği görevine atanan ve görevine başlayan Vali Ekrem Canalp’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette UTSO’nun OSB Müteşebbis Heyeti, Edirne Valisi Ekrem Canalp’a kendilerini tanıtarak; Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili genel durum, Uzunköprü’nün ve bölgenin geleceği, ulusal ve yerel basında yer alan konular hakkında bilgilendirmede bulundu. Karşılıklı istişarenin ardından anı fotoğrafı ile ziyaret son buldu.

WhatsApp Image 2018-11-27 at 13.22.15

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr