• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 


28 Kasım 2018 tarihinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, UTSO Meclis Başkan Yardımcısı Güray Öztürk ve Meclis Üyesi Ahmet Teksöz ile birlikte Meriç Kaymakamı Ekrem Güngör’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kaymakamlığa yeni atanan Meriç kaymakamı Ekrem Güngör’e hayırlı olsun diyen UTSO Heyeti Uzunköprü ve Meriç hakkında bilgilendirmeler yaparak gelecek projeler hakkında istişarelerde bulundu. İşsizlik nedeniyle göç veren Uzunköprü ve Meriç ilçelerine yapılacak yatırımlar ile göç alır duruma getirilmesi gerektiğinden bahsedildi.

Meriç Kaymakamı Ekrem Güngör konuşmasında UTSO heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Meriç’in siyasi ilçe başkanlarının tümü, STK’lar ve iş adamlarından oluşan bir heyet kurmaya çalıştığını UTSO olarak da mevcut oluşuma katkı göstermemizde büyük fayda olacağını sözlerine ekledi.

IMG 6045

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr