• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

Türkiye Ekonomi Şurası 21 Ocak tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Oda ve Borsa Başkanları, Meclis Başkanları, OSB Başkanları ile çok sayıda iş insanının katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Konferans Salonunda gerçekleşti.

Oda ve borsalara mensup tüccar ve sanayicilerin karşılaştıkları genel ve bölgesel sorunların ve bu sorunlar ile ilgili çözüm önerilerinin ele alındığı ‘’Türkiye Ekonomi Şurası’’na, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar katılım sağladı.

WhatsApp Image 2019-01-21 at 13.45.41