• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu 8 Mart 2019 tarihinde Kadınlar Gününe özel olarak kahvaltılı bir organizasyon düzenledi. Kahvaltı, Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel, UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, UZTB Başkanı Egemen Aslan ve Uzunköprülü kadınların yoğun katılımı ve desteği ile gerçekleştirildi.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimler Kurulu Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Seval Gemici, bu anlamlı günde kadın girişimciler olarak Uzunköprülü kadınlarla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, göreve başlamalarından itibaren gerçekleştirdikleri programlara değindi. Gemici konuşmasında, “Kadın girişimcilerimizin ticari hayatta daha fazla yer almasını sağlamamız gerekiyor. Ülkemizdeki kadın girişimcilerin artması, girişimcilik kültürünün geliştirilmesi ve işsizliğin azaltılması açısından büyük önem taşımaktadır. Kurulumuzun bu yeni dönemde de birçok alanda önemli çalışmalar yapacağına inanıyoruz” dedi. Uzunköprü’müzü kadınlarla daha da güzelleştireceklerini belirten Gemici katılımdan dolayı herkese teşekkür etti.

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel konuşmasında böyle bir organizasyon ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, UTSO Kadın Girişimciler Kuruluna teşekkür etti. Gürel, konuşmasında tüm kadınların 8 Mart kadınlar gününü kutladı.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar konuşmasında, tüm kadınların kadınlar gününü kutlayarak kadınları her türlü platformda desteklediklerini, desteklemeye devam edeceklerini, kadınların fikir ve dayanışmasına günümüzde çok ihtiyaç duyulduğunu ekledi.

 

IMG 7530

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr