• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

22 Mart 2019 tarihinde Odamız ev sahipliğinde düzenlenen "istihdam seferberliği 2019" tanıtım ve bilgilendirme toplantısı büyük ilgi gördü. Edirne SGK İl Müdürü Süleyman Lale ve İş-Kur il Müdürü Şengül Çildam, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar’ın katıldığı bilgilendirme toplantısında 25 Şubat tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde açıklanan istihdamı artırıcı teşvikler detaylı bir şekilde anlatıldı.

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla düzenlenen “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası tanıtım ve bilgilendirme toplantısına işverenler, mali müşavir ve muhasebeciler katıldı.

Odamız Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında açılış konuşmasını yapan UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, Şubat Ay'ı içerisinde  açıklanan ikinci istihdam seferberliğinin, ekonomik sıkıntılar içindeki işverenlere yönelik pek çok kolaylıklar içerdiğini, istihdamı artırmayı amaçlayan teşvikleri detaylı olarak anlatmak ve bilgilendirmek amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini aktardı. Tarihi teşviklerden yararlanma çağrısında bulunan İhtiyar, bu önlemlerin yüksek oranlara çıkan işsizliğin azaltılmasında ve üretimin artırılmasında etkili olacağını vurguladı.

Edirne SGK İl Müdürü Süleyman Lale ve Edirne İş-Kur İl Müdürü Şengül Çildam, slaytlar eşliğinde yeni istihdam seferberliğinin detayları hakkında katılımcılara bilgiler verdiler.

            

Toplantı soru-cevap bölümü ile sona erdi.

dsfg

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr