• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

İlçemiz Esnaflarından Klasik Araç tutkunu olan Mehmet Kuruçay ve Eşi ile Bulgaristan'dan gelen Bay Doncho Nanov Donchev ve Bayan Prof. Galina Pevicharova 18 Nisan 2019 tarihinde UTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şerafettin Çakır ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Aslan’ı Odamızda ziyaret etti.

Klasik Otomobil Sevdalıları 17-18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde geleneksel hale getirdikleri ve bu yıl 8.si düzenlenecek olan 3 ülke güzergâhında organizasyonlarını gerçekleştirecek.

Bulgaristan‘ın Plovdiv şehrinde başlayacak olan Mineralni Bani, Makaza, Alexandropoli, İpsala şehirlerinden geçerek ilçemizde devam edecek olan ve 37 Klasik Aracın katılacağı organizasyonda UTSO olarak destekçisi olmamızdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayan Galina Pevicharora geleneksel hale gelen bu organizasyonumuz için bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederiz" dedi.

UTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şerafettin Çakır ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Aslan bu tür Organizasyonlar hem bizim hemde Uzunköprümüz için önemli bir fırsat. Ülkeler arası samimi dostluklara da ihtiyaç var. UTSO olarak sizi destekliyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz diyerek bu nazik ziyaretlerinden dolayı Mehmet Kuruçay’a ve Kıymetli eşine Bulgaristan'dan gelen değerli misafirler Doncho Nanov Donchev ve Prof. Galina Pevicharova ya teşekkür ederek dostlukların pekişmesi adına hatıra olarak hediyelerini takdim etti.

WhatsApp Image 2019-04-18 at 19.32.52