• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Uzunköprü TSO Bulgaristan Fuar Heyeti 27 Eylül 2019 Cuma günü başta makine, yapı inşaat, otomotiv, otomotiv yan sanayi, kimyasallar, elektrik, elektronik, robot teknolojileri ve otomasyon ve su teknolojileri olmak üzere tüm sanayi ürünlerini kapsayan 75. İnternational Technical Fair Plovdiv’e (Filibe Uluslararası Teknik Fuarı)’nı ziyaret etti.

Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan fuarda incelemelerde bulunan ve iş fırsatları hakkında bilgiler edinen heyette; Meclis Üyeleri Ahmet Kuruçay, İrfan Çel, Meslek Komite Üyeleri Necip Akar Tutmaz, Selahattin Okan Özsoy ve Oda Üyelerimizden Özcan Lebe, Zahit Çakır, İsmail Çolak yer aldılar.

Fuarı ziyaret ederek standları gezen UTSO Heyeti gerek Bulgaristan'dan gerekse diğer ülkelerden gelerek stand açan yabancı işadamları ile birebir görüşmeler yapma fırsatı buldular. Kendi sektöründe farklı ürün ve ekipmanları görerek inceleme imkanı bulan iş dünyası temsilcileri, Bulgaristan'ın komşu ülkemiz olması sebebiyle ticari ilişkilerimizin daha kolay ilerlediğini ve bu tür etkinliklerle geliştiğini belirttiler.

 

WhatsApp Image 2019-09-27 at 13.17.26