• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Trakya Bölgesi Oda/Borsalar Müşterek Toplantısı 12 Mart 2017 Pazar günü Maliye Bakanı Sn. Naci AĞBAL ve TOBB Başkanı Sn. M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU 'nun katılımı ile

Edirne'de gerçekleştirildi.

Toplantıda Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Kadın Girişimciler İcra Komitesi Üyeleri ve Genç Girişimciler icra Komitesi Üyeleri katılım sağladı.

Açılış konuşmalarının ardından söz alan TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU, Trakya Bölgesi’nde yaşayanların hem tarım arazisi verimliliği hem de jeopolitik konum olarak çok şanslı olduklarını Trakyalılara beş vakit namaz kılmalarının yetmeyeceğini beş vakitte şükür namazı kılması gerektiğini söyledi. Ardından Maliye Bakanı Naci AĞBAL’a Trakya’nın Hızlı Tren, Havaalanı ve bölgedeki kurulmuş ve kurulması planlanan organize sanayi bölgeleri için destek ve yardımlarını istedi.

HİSARCIKLIOĞLU’ nun konuşmasının ardından söz alan Maliye Bakanı Naci AĞBAL, hızlı tren projesinin ihale aşamasına geldiğini, Edirne havaalanı projesinin fizibilite çalışmalarının devam ettiğini ve Trakya’daki OSB’lerin sorunlarının tek tek kendisine anlatıldığını bu sorunların çözümü için kendisinin de bir nefer olarak çalışacağının sözünü verdi.

Toplantı Maliye Bakanı Naci AĞBAL’ın Türkiye’nin mali durumu hakkında yaptığı sunumla son buldu.

11

22

33